Популярні рецепти сучасної Української кухні


Редька — коренеплід з гірко-гострим смаком і специфічним запахом, зумов- леним ефірними оліями і глікозидами. В ній міститься цукор (6 %), вітамін С, багато солей калію. Редьку розрізняють за кольором шкірочки (біла, чорна, сіра, фіолетова), формою (кругла, довга, напівдовга), термінами достигання (літня, зи- мова). Використовують редьку тільки сирою для салатів. У лікувальному харчу- ванні її застосовують як стимулятор виділення шлункового соку, для поліпшення апетиту і посилення діяльності кишечника. Редька сприяє виведенню з організму надлишку холестерину.

К і л ь ц я . Цибулю ріжуть на кружальця 0,1 -0,2 см завтовшки, які розділяють на кільця. Використовують для смаження у фритюрі на гарнір до м'яса, смаженого з цибулею, січеників з яловичини з цибулею, для приготування й оформлення холодних страв і закусок.

У лікувальному харчуванні застосовують при шлунково-кишкових захворю- ваннях, при хворобах серця

Відповідно до технологічних процесів обробки м'яса на заготівельному підпри- ємстві є такі приміщення: розвантажувальний майданчик; приміщення для холо- дильної камери для зберігання сировини; для камер-дефростерів для розморожу- вання м'яса; для миття і обсушування туш; основний виробничий (м'ясний) цех; для обробки кісток
2011-2017.
by